IBP Innovation Day, Warszawa

Wczytuję mapę...

Termin:
29/06/2017

Miejsce: Deloitte Polska

Kategorie: Brak kategorii


Przegląd wydarzenia

Zastanawiasz się jak poprawić wskaźniki efektywności przedstawiające produktywność swojego przedsiębiorstwa? Chcesz optymalnie zaplanować wydajność zasobów i działania w ramach produkcji, logistyki, zaopatrzenia, gospodarki magazynowej i transportu? O tym samym myślą Twoi konkurenci. Kto pierwszy udoskonali te wskaźniki i podniesie poziom obsługi klienta? Stawką jest przewaga konkurencyjna.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję „IBP Innovation Day”, która odbędzie się  29 czerwca w warszawskim biurze Deloitte Polska.

To inspirujące seminarium organizowane wraz z firmą Deloitte będzie koncentrować się na wielowymiarowym procesie planowania, podczas którego zaprezentujemy narzędzia wspomagające harmonogramowanie i automatyzacje. Dowiecie się Państwo jak dzięki najnowocześniejszym metodom planowania budować przewagę nad konkurencją oraz jak wykorzystać panujące trendy na swoja korzyść. Wszystko dzięki technologii, która dostarcza rzeczywiste dane w procesie planowania w przejrzystej formie do podejmowania trafnych decyzji.

Podczas naszej konferencji wspólnie zastanowimy, w jaki sposób osiągnąć korzyści biznesowe poprzez:

  • zsynchronizowane planowanie obejmujące wszystkie obszary działalności firmy,
  • kompleksową przejrzystość łańcucha dostaw,
  • elastyczne dostosowanie planów popytu i podaży podczas dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych.

Więcej na: IBP Innovation Day

0

Zostaw komentarz