Ogólnopolskie warsztaty szefów logistyki LogDays

Wczytuję mapę...

Termin:
24/05/2017 - 25/05/2017

Miejsce: Hotel Remes

Kategorie: Brak kategorii


LogDays to:

 • Dwa dni merytorycznych warsztatów dla szefów logistyki, które odbywają się w małych grupach osób rzeczywiście zainteresowanych tematem. Każdy uczestnik tworzy własną, unikatową ścieżkę warsztatów – na LogDays bierzesz udział w tych warsztatach, które Cię interesują.
 • Bardzo praktyczny program, który odnosi się do najgorętszych tematów w branży – uczestnicząc w LogDays dowiesz się, jak radzić sobie z największymi problemami i wyzwaniami w 2017 roku. Program LogDays powstaje na podstawie wywiadów z logistykami – bez marketingowego przekazu.
 • Studia przypadków z konkretnych firm – część warsztatów prowadzą sami szefowie logistyki, którzy zrealizowali ciekaw projekty i chcą się podzielić swoim doświadczeniem – uczysz się na przykładach i błędach innych dzięki czemu nie musisz wyważać raz otwartych drzwi.
 • Salon technologiczny, a w ramach niego praktyczne pokazy najnowocześniejszych technologii. Wyjątkowa okazja do przetestowaniach rozwiązań.
 • Specjalnie przygotowana gra logistyczna – sprawdzony sposób na skuteczną integrację wszystkich uczestników LogDays.
 • Okazja do zbudowania trwałych relacji w branży – dzięki warsztatom nie tylko spotkasz szefów logistyki z innych firm, ale poznasz ich problemy i doświadczenia. Dodatkowo w tej edycji networking wesprze technologia – oficjalna aplikacja networkingowa, przetestowana na VIII Ogólnopolskim Kongresie Magazynowania i Logistyki MODERN WAREHOUSE (w sumie uczestnicy kongresu wysłali do siebie prawie 1,5 tys. zaproszeń do kontaktu)
 • Starannie dobrana lokalizacja – LogDays są organizowane poza dużymi aglomeracjami, w otoczeniu natury – co pomaga odciąć się od bieżącej pracy w kameralnych wnętrzach i sprzyja integracji. W tej edycji zapraszamy do Hotelu Remes**** w którym podczas Euro 2012 swoją bazę miała reprezentacja Portugalii.

Co da Ci udział w LogDays 2017?

 • Przećwiczysz w trakcie warsztatów zagadnienia poruszone na VIII Ogólnopolskim Kongresie Magazynowania i Logistyki (listopad 2016r.) – najlepiej ocenionych prelegentów Kongresu zaprosiliśmy do poprowadzenia warsztatu na LogDays (warsztaty będą nawiązywać do dyskusji i pytań z Sali)
 • Poznasz od podszewki najgorętszy trend w logistyce w 2017 roku – rozszerzanie rzeczywistości logistycznej – dowiesz się po co tak naprawdę rozszerzać rzeczywistość logistyczną, poznasz swoją rolę w budowaniu strategii zarządzania danymi, wykorzystywanymi w logistyce i dowiesz się jak poprawnie integrować dane.
 • Dowiesz się jak skutecznie radzić sobie na trudnym rynku pracy z brakami kadrowymi i dużą rotacją pracowników – o jakich elementach strategii HR-owej firmy musisz wiedzieć, kiedy szukasz rąk do pracy oraz jakich błędów musi się wystrzegać motywując do pracy różne pokolenia pracowników
 • Przekonasz się, jak usprawniają logistykę firmy, profesjonalnie obsługujące sprzedaż z wielu kanałów – jak budowały strategię logistyki dla e-commerce, jak godzą B2B z B2C, gdzie widzą potencjał do optymalizacji, a także jak diagnozowały preferencje i potrzeby klienta indywidualnego w swojej branży
 • Nauczysz się przekładać potrzeby logistyczne na język inwestycji w automatykę dużą i małą – od fazy diagnozowania zmian na rynku, przez analizę swoich możliwości logistycznych, wybór rozwiązań i dostawców, źródeł finansowania, aż po realizację i dostrajanie projektu.
Więcej na stronie LogDays 2017
0

Zostaw komentarz