SAP Innovation Forum Poland, Gdynia

Wczytuję mapę...

Termin:
12/09/2017 - 13/09/2017

Miejsce: Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Kategorie: Brak kategorii


Od kilku lat jesteśmy świadkami cyfrowej rewolucji, która dotyka wszystkich sfer naszego życia – zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Postępująca cyfryzacja zmienia sposób w jaki firmy organizują i prowadzą swoje biznesy. Na scenie pojawiają się nowi gracze, którzy wprowadzają w życie nowe modele biznesowe i skutecznie walczą z największymi, ustabilizowanymi już na rynku firmami, o serca i portfele konsumentów.

Wspólnym mianownikiem tych przemian – niezależnie od branży, segmentu rynku czy lokalizacji geograficznej – jest technologia. W obecnych czasach każdy biznes zasługuje na miano cyfrowego – wsparcie technologii jest bowiem nieodzownym elementem budowania przewagi konkurencyjnej

Firma SAP od początku powstania znajduje się w samym centrum rewolucji technologicznej, skutecznie wspierając transformację biznesu swoich klientów. Chcąc podzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami i wiedzą, zapraszamy na dwudniową konferencję SAP Technology Forum. Jej formuła będzie miała charakter prezentacyjno-warsztatowy. Pierwszy dzień to okazja do zapoznania się z nowościami technologicznymi SAP, w szczególności z rodziną rozwiązań SAP Leonardo oraz przykładami wdrożeń rozwiązań SAP u naszych klientów. Podczas drugiego dnia zaplanowaliśmy szereg warsztatów – m.in. w takich obszarach jak IoT, RODO, migracja do S/4HANA, Machine Learning.

Polska Grupa Użytkowników SAP zostanie po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowana uczestnikom forum pierwszego dnia konferencji o godz. 12:30:

Do zobaczenia w Gdyni!

Strona domowa wydarzenia: SAP Technology Forum

0

Zostaw komentarz