SAP na platformie Azure

Mapa niedostępna

Termin:
13/03/2018 11:00 - 12:00

Kategorie: Brak kategorii


SAP na platformie Azure – wybrane aspekty z perspektywy klienta

Eksperci SID, Platynowego Partnera SAP oraz Microsoft, rynkowego lidera w przetwarzaniu danych online zapraszają na webinarium „SAP na platformie Azure – wybrane aspekty z perspektywy klienta”.

Zastosowanie chmury obliczeniowej jako stałego elementu infrastruktury to jeden z najważniejszych trendów IT. Z tego rozwiązania korzysta coraz większe grono polskich firm, a dynamika wzrostu utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Światowi liderzy innowacji na rynku IT zdążyli już docenić kluczowe korzyści płynące z wykorzystania chmury.

Prowadzący webinarium pokażą, jak podejście chmurowe może sprawdzić się w szeregu zastosowań, także w obszarze rozwiązań dedykowanych dla klientów Enterprise. Na przykładzie systemu SAP, wychodząc z perspektywy Klienta, zaprezentują najczęściej pojawiające się w tym kontekście obawy oraz wyzwania.

Eksperci szczegółowo przedstawią, na co warto zwrócić uwagę podczas przenoszenia infrastruktury SAP na chmurę obliczeniową, kiedy i w jakim scenariuszu warto to zrobić.

Podczas sesji zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • dlaczego SAP właśnie na Azure,
  • główne czynniki wpływające na migrację SAP do chmury obliczeniowej,
  • obawy i potencjalne bariery wejścia w chmurę obliczeniową,
  • scenariusze implementacji SAP na Azure oraz płynące z nich korzyści,
  • kompleksowa oferta SID w zakresie wdrożenia SAP na Azure.

Rejestracja

0

Zostaw komentarz