Przedstaw swoje propozycje do forum PGUS

Główna Fora dyskusyjne PGUS O forum dyskusyjnym grupy Przedstaw swoje propozycje do forum PGUS

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #1070
    Marek KamińskiMarek Kamiński
    Moderator

    A może są jakieś propozycje co do tego forum? Może ma ktoś jakieś uwagi? może dział dla osób chcących się wypromować w grupie? może dział z propozycjami tematów do artykułów na stronie? może dział z interesującymi linkami do wiedzy o SAP w internecie? a może po prostu nic nie zmieniać bo wszystko jest ok?

     

    #1878
    Lukasz SmiechLukasz Smiech
    Uczestnik

    Witam wszystkich 🙂
    proponuje założyć temat dotyczący Leonardo 🙂 czyli wszystkiego co jest i co będzie IoT 🙂

    #1935
    Dominik TylczyńskiDominik Tylczyński
    Opiekun forum

    To jest bardzo dobry pomysł i ciekawy temat. Jakiś czas temu opublikowaliśmy tutaj artykuł o IoT autorstwa przedstawiciela firmy Robert Bosch.

    Myślę, że przydałby się artykuł o kierunku rozwoju Leonardo.

    Jeśli masz ciekawe materiały o Leonardo lub linki do webminarów – prześlij proszę. Na pewno je opublikujemy.

    Możemy też uruchomić podstronę o Leonardo jeśli tylko będziesz ją aktywnie prowadzić albo powołać „special interest group” zajmującą się IoT.

    Czy i jak ta propozycja się rozwinie zależy wyłącznie od nas samych – uczestników Grupy #PGUS

    #3685

    Czołem,

    może teraz warto było by zalożyć wątek o ochronie danych osobowych czyli GDPR – napisałem takie oto spostrzeżenie na ten temat i może kogoś zainteresuje? Uważam, że w Polsce stan jest całkiem dobry więc tp co tu napisałem do Polski odnosi się ciuykę mniej.

    https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6376397874451873792

    Pozdrawiam

    WF

    PS. wklejenie swojego zdjęcia tu to niezłe wyzwanie, po długich staraniach udało mi się nie do końca…

    #3687
    Dominik TylczyńskiDominik Tylczyński
    Opiekun forum

    Wątek o GDPR/RODO to jest bardzo dobry pomysł. Możesz go śmiało założyć np. w dziale “O działalności grupy” lub “Inne dyskusje”. Chyba, że uważasz, że lepiej byłoby utworzyć nowy dział dla podobnych wątków.

    Pozdrawiam

    Dominik

    PS. Oj tam wyzwanie. Po tylu latach z SAP pewnie masz wprawę z intuicyjnym interfejsem użytkownika ;))

    #7208
    Dawid KozakDawid Kozak
    Uczestnik

    Cześć Wszystkim,

    może warto założyć wątek dotyczący SAP Sales and Service Cloud (C4C) oraz SAP Influence, w tej chwili aby sap rozpatrzył request z influence potrzebujemy aż 35 głosów dzięki tej grupie moglibysmy wspólnym siłami głosować na swoje potrzeby rozwoju produktów SAP.

    Pozdrawiam 🙂

    #7220
    Dominik TylczyńskiDominik Tylczyński
    Opiekun forum

    To jest bardzo dobry pomysł – założyłem odpowiedni dział SAP Customer Influence

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.