Spotkanie inauguracyjne Grupy PGUS

Główna Fora dyskusyjne PGUS O działalności grupy Spotkanie inauguracyjne Grupy PGUS

  • This topic has 21 odpowiedzi, 11 odpowiedzi, and was last updated 3 years temu by Dominik Tylczyński.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 21)
  • Autor
    Wpisy
  • #2434
    Dominik TylczyńskiDominik Tylczyński
    Opiekun forum

    Po ok. pół roku działalności online myślę, że czas się spotkać w bardziej tradycyjnej formie, poznać się osobiście, zdefiniować cele grupy, zaplanować dalszą jej działalność. Zapewne tematów do omówienia będzie sporo. Jestem przekonany, że tworzywo już mamy; teraz czas nadać mu formę.

    Chciałbym w tym wątku zebrać Wasze przemyślenia i pomysły na takie spotkanie. Wszak, podkreślę to jeszcze raz, PGUS jest projektem społecznym, dla Was.

    Ustalmy zatem:

    1. Gdzie się spotkać: proponuję alfabetycznie Poznań (bo tutaj powstała Grupa), Warszawa (bo to stolica Polski), Wrocław (bo to nieformalna stolica SAPowców)
    2. Formę spotkania: bardziej oficjalnie konferencyjnie czy raczej barowo-piwnie
    3. Termin: proponuję wczesną wiosnę 2018 – koniec roku to czas budżetowego szaleństwa, początek roku powinien być luźniejszy, a wiosenne słońce sprzyja dobrym rozmowom
    4. Tematy do ustalenia, omówienia podczas spotkania

    Z uwagą przeczytam wszystkie odpowiedzi

    Pozdrawiam, Dominik

    #2528

    Cześć Dominiku,

    bardzo dobry pomysł! Pierwsze spotkanie to idealne miejsce na podzielenie się pomysłami oraz lepszą wymianę idei, które ciężko zrealizować poprzez zwykłą korespondencję mailową.

    Miejsce spotkania jest mniej ważne, ale myślę, że zagłębie SAPowe, czyli Wrocław, z racji coraz lepszych połączeń komunikacyjnych powinien pasować większości z nas.

    Wiosna 2018 jest rozsądnym terminem – po go-live końcoworocznych, przez startami w trakcie roku  – marzec wygląda na idealny termin.

    Pozdrawiam,

    Marek

    #2612
    Dominik TylczyńskiDominik Tylczyński
    Opiekun forum

    Cześć, też uważam, że wiosna to dobry termin. Dla mnie Wrocław jest ok – to faktycznie zagłębie SAP w Polsce. Pytanie tylko czy uda się we Wrocławiu zorganizować jakieś godne miejsce na spotkanie. We Poznaniu czy Warszawie temat ogarnę bez problemu, Wrocławia jeszcze nie rozpracowywałem.

    Wkrótce puszczę informację i zaproszenie do dyskusji o tym spotkaniu na naszych stronach społecznościowych:

    Facebook: https://facebook.com/sapuserspl/

    LinkedIn: https://www.linkedin.com/groups/12003428 – zapraszam do członkostwa w tej grupie.

    Pozdrawiam

    Dominik

    #2617
    Piotr KuleszaPiotr Kulesza
    Uczestnik

    Wiosenny termin – bardzo dobry.

    co do miejsca – mimo wszystko warto wziąć pod uwagę Warszawę. Zagłębie, zagłębiem, ale centralne położenie ułatwia dojazd nie tylko konsultantom, ale i użytkownikom.

    Może zrobić prostą ankietę i wtedy określić po liczbie potencjalnych obecnych.

    co do formy – to w zależności od liczby chętnych, ale może dwa w jednym ?

    tematy na spotkanie – te formalne też, ale i te praktyczne.

    Bardzo dziękuję za artykuły poglądowe. Niby rzeczy znane, ale ku pamięci …

     

    pozdrawiam

    Piotr Kulesza

     

    #2736
    Piotr WidlińskiPiotr Widliński
    Uczestnik

    Fajnie byłoby Cię/Was poznać w tym Poznaniu:)

    #2738
    Dominik TylczyńskiDominik Tylczyński
    Opiekun forum

    Temu (poznaniu się) ma m.in. służyć to spotkanie :))

    #2910
    Paweł WiniarskiPaweł Winiarski
    Uczestnik

    Ja też chętnie dołączę. Mi najbardziej odpowiadałaby Warszawa, ale  jeśli spotkanie odbędzie się w innym miejscu, to też się na pewno pojawię 🙂

    #2912
    Dominik TylczyńskiDominik Tylczyński
    Opiekun forum

    Planuję zacząć na poważnie organizować spotkanie na początku 2018, tak aby wiosną wszystko było dopięte. Na razie zbieram głosy i pomysły – dziękuję za Twoją opinię.

    Pozdrawiam

    Dominik Tylczyński

    #3187

    Witam

    A chęcią się spotkamy (z naszej firmy), co do miejsca się dostosujemy.

    Pozdrawiam, Michał

    #3287
    Lukasz SmiechLukasz Smiech
    Uczestnik

    Ja też się pisze..

     

    Dominku, jak idą przygotowania .. wiosna tuż tuż.. 😉

    #3466

    Witam,

    czy wiadomo już coś na temat ewentualnego spotkania?

     

     

     

    #3555
    Piotr GrządzielPiotr Grządziel
    Uczestnik

    Też chętnie dołączę.

    #3560
    Dominik TylczyńskiDominik Tylczyński
    Opiekun forum

    Dopinam kwestię terminu i miejsca. Wkrótce dam znać o szczegółach spotkania.

    #3561
    Piotr KuleszaPiotr Kulesza
    Uczestnik

    Super !!! może mogę się jakoś przydać w tej organizacji??

    A miejsce w końcu wybrane? Poznań ? Warszawa?!!!! Wrocław?

     

     

    #3562
    Dominik TylczyńskiDominik Tylczyński
    Opiekun forum

    Wg wszelkich znaków na niebie i na ziemi – Poznań.

    Konkretne przygotowania uruchomię jak tylko będę miał na 100% klepnięte miejsce i czas. Chętnie skorzystam z wszelkiej pomocy.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 21)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.