SAP Customer Connection

Program Customer Connection

Poprzedni artykuł dotyczący programu Influence SAP przedstawił możliwości wpływu na istniejące produkty oraz w jaki sposób można wpływać na tworzenie nowych produktów.

Program ten zawiera projekty udostępnione dla klientów, poprzez które można zgłaszać swoje pomysły i głosować na idee innych. Wzięcie udziału w projektach wymaga jednorazowej rejestracji dokonywanej przez stronę: https://www.sap.com/about/customer-involvement/influence-adopt.sap-customer-connection.html#sap-customer-connection i wybranie opcji ‘Log in to view current focus topics’:

Przy pierwszej wizycie na stronie wyświetli się informacja o logowaniu użytkownikiem OSS a następnie formularz rejestracji:

Ta zawartość została ograniczona tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się , aby wyświetlić tę treść.
To już wszystkie najważniejsze informacje o programie Customer Connection – zapraszam do rejestracji oraz aktywnego udziału w udostępnionych projektach.

Na początek warto zasubskrybować projekt zawierający wszystkie dostępne projekty – w ten sposób szybko zostaniemy powiadomieni o nowych możliwościach wpływu na SAP: https://influence.sap.com/sap/ino/#/campaign/1186

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.