PARTNERZY

Patronat – SAP Polska

Partnerem głównym, aktywnie zaangażowanym w działalność Polskiej Grupy Użytkowników SAP jest SAP Polska. Jest to jeden ze sposobów realizacji przez SAP zobowiązania “The Empathy Promise” ogłoszonego w 2016 przez CEO SAP Billa McDermotta.

List Prezes SAP p. Kingi Piecuch do Polskiej Grupy Użytkowników SAP

Misją SAP jest wspieranie Klientów w lepszym funkcjonowaniu ich biznesu. W 2016 roku SAP CEO, Bill McDermott ogłosił, że naszym obowiązkiem jest aktywnie wsłuchiwać się w ich potrzeby, nazwał to określeniem “The Empathy Promise”. Do tematu powrócił podczas tegorocznej konferencji SAPPHIRE NOW podkreślając, że szczególnie w dobie gospodarki cyfrowej, nasza obietnica empatii musi się przekładać na aktywne wsparcie Klientów w sprawnej transformacji i uproszczenie ich procesów biznesowych.
Bardzo cieszy mnie Państwa inicjatywa – liczymy na efektywną i owocną współpracę, która pozwoli na skuteczniejszą realizację naszej misji.
W imieniu Zarządu SAP Polska Sp. z o.o. deklaruję niniejszym, że lokalny zespół SAP stanie się aktywnym uczestnikiem Polskiej Grupy Użytkowników SAP.

Robert Bosch Sp. z o. o.

Misją grupy Bosch jest poprawa jakości życia za pomocą technologii. Wierzymy, że dzięki systemom informatycznym dla firm pracownicy mogą skupić się na tym, co naprawdę ważne w biznesie. Zawiązując partnerską współpracę liczymy, iż wymiana doświadczeń między firmą Robert Bosch Sp. z o.o., a Polską Grupą Użytkowników SAP będzie przyczyniała się do tej misji.

List intencyjny o partnerstwie

KLIMA-THERM

KLIMA-THERM, Generalny Przedstawiciel FUJITSU GENERAL w Polsce, Skandynawii oraz w krajach nadbałtyckich, jest wiodącym dostawcą urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i grzewczych. Misją Spółki jest innowacyjny rozwój w obszarze dystrybucji produktów o najwyższych standardach jakości, w efekcie przynoszący pełną satysfakcję Klientom oraz zapewniających nieustanne doskonalenie i wykorzystanie potencjału Pracowników. Ponadto dążymy do zdobywania i utrzymywania stuprocentowego zaufania osób i podmiotów z otoczenia Spółki. Zaufanie to dotyczy otoczenia zarówno wewnętrznego (Pracownicy), jak i zewnętrznego, które stanowią odbiorcy produktów i usług świadczonych przez firmę, a także Partnerzy i Kontrahenci.

List intencyjny o partnerstwie

Stelmet S.A.

Grupa Stelmet zajmuje się produkcją i dystrybucją tzw. drewnianej architektury ogrodowej. Wytwarza wyroby z drewna sosnowego i świerkowego, obejmujące m.in. różnego rodzaju płoty, kratki, deski, podesty, pergole, kwietniki, altany czy domki narzędziowe. W ocenie Zarządu, pod względem produkcji w m3, Grupa Stelmet jest największym w Polsce i Europie pionowo zintegrowanym producentem i dystrybutorem drewnianej architektury ogrodowej. Grupa wykonuje samodzielnie wszystkie procesy technologiczne – od zakupu surowca drzewnego, poprzez produkcję aż po pakowanie gotowych wyrobów. Grupa także zarządza w pełni logistyką dostaw do większości swoich klientów. Znacząca większość produktów sprzedawana jest poza granicami Polski. Trafiają one do odbiorców w ponad 25 krajach.

List intencyjny o partnerstwie

NORD Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

NORD jest jednym z liderów w branży producentów napędów na świecie. Funkcjonujące w Grupie NORD systemy informatyczne stanowią dla nas bardzo ważny aspekt naszej działalności. Współpraca z Polską Grupą Użytkowników SAP daje nam szerokie możliwości rozwoju naszych pracowników, ale również przyczynia się do kształtowania wiedzy i doświadczenia wszystkich użytkowników SAP zrzeszonych w Polskiej Grupie Użytkowników SAP.

List intencyjny o partnerstwie

Grupa Kapitałowa VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Meble VOX, Profile VOX oraz Drzwi i podłogi VOX działają w oparciu o ideę Human Touch, w której centrum znajduje się człowiek, jego potrzeby i wartości, a także nieustanny rozwój.
Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając z wiedzy z obszaru różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze szkołami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrza pozwalającego być sobą, dającego swobodę i umożliwiającego realizowania życiowych pasji.
Mamy nadzieję, że uczestnicząc w działalności Polskiej Grupy Użytkowników SAP będziemy mieć okazję do współtworzenia platformy wymiany doświadczeń użytkowników SAP i wykorzystania systemu SAP dla potrzeb obsługi procesów biznesowych w przedsiębiorstwach.

List intencyjny o partnerstwie

Solaris Bus & Coach SA

Przedsiębiorstwo nasze od 2014 roku korzysta z systemu SAP ERP do zarządzania organizacją. System podlega zmianom oraz rozwojowi, który jest wpisany w strategię firmy, aby oferować innowacyjne produkty naszym klientom w Polsce i na świecie.
W imieniu Solaris Bus & Coach SAP deklaruję niniejszym, iż nasza firma stanie się aktywnym uczestnikiem Polskiej Grupy Użytkowników SAP, będzie wspierać organizacyjnie działalność Grupy oraz współdziałać z pozostałymi partnerami Grupy w zakresie realizacji wizji, misji i celów Grupy.

List intencyjny o partnerstwie

WAGO ELWAG Sp. z o.o.

Należymy do międzynarodowego koncernu, który jest liderem technologii połączeń sprężynowych, znajdującej zastosowanie w instalatorstwie, sterowaniu procesami przemysłowymi oraz automatyce budynkowej.
Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności urządzeń stosowanych na całym świecie, dlatego stale inwestujemy w rozwój nowych wyrobów dla elektrotechniki i automatyki.

List intencyjny o partnerstwie

NOVOL Sp. z o.o.

Misją firmy Novol jest tworzenie, produkowanie i oferowanie klientom kompleksowych rozwiązań (technologia, materiały, szkolenia) dla lakiernictwa samochodowego, wymalowań przemysłowych, flooring’u (systemy posadzkowe); zaawansowanych materiałów do tworzenia struktur kompozytowych. Misja ta realizowana jest poprzez politykę opartą o zasadę zrównoważonego trwałego rozwoju i uwzględniającą potrzeby partnerów: Klientów, dostawców, pracowników, społeczeństwa i właścicieli.

List intencyjny o partnerstwie

PGE Systemy SA

PGE Systemy to spółka nadzorująca i dbająca o rozwój jednego z największych systemów SAP w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma została wielokrotnie nagrodzona w konkursach IT za wdrożenie systemu ERP oraz w cyklicznych badaniach jakości zarządzania systemem potwierdzonych certyfikatem “Customer Center or Expertise”. Tym samym GK PGE znalazła się w elitarnym gronie 10% firm na świecie, które spełniają najwyższy poziom zarządzania programem. PGE Systemy muszą dostarczać skutecznych rozwiązań informatycznych uwzględniających dostosowanie się do zmieniających się realiów biznesowych, a także najwyższego poziomu świadczonych usług.

List intencyjny o partnerstwie

Skybuffer Sp. z o.o.

Skybuffer Sp. z o.o. jest Partnerem SAP. To firma zajmująca się profesjonalnymi usługami i tworzeniem własnych rozwiązań w oparciu o SAP.
Odpowiadamy na potrzeby klientów, którzy planują migrację swoich systemów do S/4HANA On-Premise, publicznych lub prywatnych chmur, wspomagając w obliczeniach wiarygodnej liczby Full Use Equivalents w ich krajobrazach SAP ECC lub SAP S4/HANA.
Jesteśmy ekspertami SAP Conversational AI z licznymi sukcesami w branżach Bankowości, Fashion, Oil and Gas, Healthcare, Automotive. Dostarczamy rozwiązanie Intelligent Decision Dimensions do automatyzacji procesów biznesowych we wszystkich LoB i branżach z Conversational AI na poziomie przedsiębiorstwa.

List intencyjny o partnerstwie

Partnerzy medialni

Partnerzy Merytoryczni:

ForumSAP.pl – Forum dyskusyjne które porusza tematy techniczne,  skierowane do konsultantów i zorientowane na rozwiązywanie konkretnych problemów systemowych.

 

Skorzystaj z formularza kontaktowego, jeśli jesteś zainteresowany partnerstwem.