SAP Manufacturing Day 2020

SAP Manufacturing Day 2020

Kiedy

03/11/2020    

Rodzaj wydarzenia

Wiemy, że Twój czas jest cenny – ale Twój biznes jest tego wart.

Spotkajmy się w gronie ekspertów branży produkcyjnej podczas SAP Manufacturing Day. W nowej, wirtualnej rzeczywistości spotkają się Klienci, Partnerzy i Eksperci SAP, by wyznaczać trendy i kierunki rozwoju branży i wymienić doświadczenia w obszarze optymalnego zarządzania produkcją i logistyką. Poznaj najnowocześniejsze rozwiązania IT, posłuchaj naszych Klientów, którzy wkroczyli na ścieżkę Produkcji i Logistyki 4.0 i dowiedz się, jak dzięki nim budują swoją przewagę konkurencyjną.
Spotkaj się z nami 3 listopada 2020, zaplanowaliśmy 3 bloki tematyczne:

IT

Dowiedz się, jak przeprowadzić cyfrową transformację w firmie produkcyjnej i czemu firmy, które zdecydują się na ten krok już dzisiaj, będą wyznaczały kierunki rozwoju branży. Posłuchaj doświadczonych ekspertów, poznaj najnowsze trendy IT i dowiedz się jak zbudować niezawodną architekturę IT w Twojej firmie.

Produkcja

Nowoczesne zarządzanie produkcją – jak planować, harmonogramować, monitorować i optymalizować produkcję? Posłuchaj naszych Klientów i Ekspertów, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach w transformacji przedsiębiorstw produkcyjnych.

Logistyka

Poznaj nowoczesne rozwiązania z zakresu zarządzania transportem i gospodarką magazynową w ramach inteligentnego, zintegrowanego łańcucha dostaw w SAP S/4HANA. Dowiedz się, jak nasi Klienci zoptymalizowali koszty transportu i magazynowania, zwiększyli poziom obsługi klienta dzięki optymalizacji procesów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i rozwiązań SAP.

Rejestracja

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.