SAP Technology Forum 2018

SAP Technology Forum 2018

Kiedy

11/09/2018 - 12/09/2018    

Gdzie

Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa
ul. Powstańców Warszawy 10, Sopot, 81-718

Rodzaj wydarzenia

Wczytuję mapę...

SAP Technology Forum 2018

Od kilku lat jesteśmy świadkami cyfrowej rewolucji, która dotyka wszystkich sfer naszego życia. Postępująca cyfryzacja zmienia sposób w jaki firmy organizują i prowadzą swoje biznesy. Wspólnym mianownikiem tych przemian – niezależnie od branży, segmentu rynku czy lokalizacji geograficznej – jest technologia. W obecnych czasach każdy biznes zasługuje na miano cyfrowego – wsparcie technologii jest bowiem nieodzownym elementem budowania przewagi konkurencyjnej.
Firma SAP od początku powstania wyznacza kierunek zmian w branży IT, skutecznie wspierając transformację biznesu swoich Klientów. Chcąc podzielić się z Państwem naszymi doświadczeniami i wiedzą, zapraszamy na dwudniową konferencję SAP Technology Forum. W jej trakcie przedstawimy nowe możliwości, jakie wynikają ze stałego dostępu do aktualnych informacji, trafnych decyzji i innowacji technologicznych.
Formuła SAP Technology Forum będzie miała charakter prezentacyjno-warsztatowy. Pierwszy dzień to okazja do zapoznania się z nowościami technologicznymi SAP oraz przykładami wdrożeń rozwiązań SAP u naszych klientów. Podczas drugiego dnia zaplanowaliśmy szereg warsztatów.
Podczas SAP Technology Forum zapraszamy też do odwiedzenia szeregu inspirujących show case’ów skupionych wokół najnowszych trendów gospodarki cyfrowej i innowacyjnego portfolio rozwiązań SAP m.in. “Digital Boardroom”, “Ile kolorów rozpoznaje mężczyzna, czyli Machine Learning i męskie podejście do mody” i “Uwaga! Robot w magazynie!”.
Do zobaczenia w Sopocie!

Agenda SAP Technology Forum

Rejestracja

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.