szkolenia SAP ERP dla początkujących planistów

Główna Fora dyskusyjne PGUS SIG: Wymiana wiedzy o SAP szkolenia SAP ERP dla początkujących planistów

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #7134

    Witam Wszystkich,

    straciłem niedawno pracę i jestem w dużym stresie znalezienia nowej. Wśród ogłoszeń, które oglądam moją uwagę zwracają na planistę materiałowego, bo zakres pokrywa się częściowo z moim profilem sprzed lat. Problem jest taki, że wszędzie wymagany jest “an excellent understanding of SAP ERP system and data”. Natomiast ja tego tematu nawet w swojej praktyce nie liznąłem. Ledwie jedno lub dwa szkolenia e-learningowe, po których mało zostało.

    Mam do was pytanie o skierowanie do jakiejś krótkiej serii szkoleń e-learning, po których na interview będę mógł z przekonaniem stwierdzić, że moje “understanding of SAP ERP” jest przynajmniej “good”. Warunkiem jest aby te szkolenia były: 1) raczej po angielsku, bo szukam pracy w środowisku międzynarodowym, 2) raczej za damo (bo jak napisałem straciłem pracę, 🙂 ). No i warunkiem jest aby były tak jakby pod kątem mojej specyfiki, czyli planisty materiałowego zajmującego się kontrolą zapasu magazynowego. Nie chcę tracić czasu na szczegóły nie związane z innymi obszarami.

    Przepraszam za długi tekst. Liczę na Was. Dziękuję z góry za życzliwość,

    Paweł

     

     

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.