Zlecenie produkcyjne

Główna Fora dyskusyjne PGUS Inne dyskusje Zlecenie produkcyjne

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #4324
    Piotr BagrowskiPiotr Bagrowski
    Uczestnik

    Dobry wieczór

    mam problem ze zrobieniem zlecenia produkcyjnego. Nie wiem, w którym momencie popełniłem błąd tworząc indeks mojego produktu ale teraz przy tworzeniu zlecenia produkcyjnego wyskakuje mi taki błąd:
    <h3>Scheduling parameters are not defined for production orders.</h3>
    Natomiast okienka “scheduled” w zleceniu produkcyjnym są nieaktywne więc nie mam gdzie wpisać tych parametrów (dat) Próbowałem zmienić parametry w zakładce work schedulling dla mojego produktu. Niestety nic to nie dało. Problem może znajdować się jeszcze w zdefiniowaniu parametru order type. Jednak i ten parametr ustawiałem na różne wartości i nic to nie dało. Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc. W przeciwnym razie będę zmuszony tworzyć indeks mojego produktu od początku, a bardzo bym tego nie chciał 🙂 Pomyślałem sobie, że innym dobrym rozwiązaniem mogłoby być skopiowanie zakładek MRP i work schedulling z produktu, dla którego zlecenia produkcyjne “chodzą” do mojego produktu. Niestety nie da się już tego zrobić przez transakcję MM01. Może istnieje jakaś inna transakcja, która umożliwia kopiowanie wglądów między materiałami?

    Dziękuję i życzę dobrej nocy

    Piotr B.

    #4393
    Dominik TylczyńskiDominik Tylczyński
    Opiekun forum

    Jeżeli jeszcze sobie nie poradziłeś to wygląda na to, że brakuje konfiguracji w transakcji OPU3.

    #4433
    Piotr BagrowskiPiotr Bagrowski
    Uczestnik

    Poradziłem sobie, miałem kilka braków w konfiguracji materiałów. Musiałem dokonać kilku zmian i definicji w SPRO.

    Dziękuję jednak za podpowiedź.

    Pozdrawiam

    Piotrek

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.