Zlecenie produkcyjne

Główna Fora Inne dyskusje Zlecenie produkcyjne

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez Piotr Bagrowski Piotr Bagrowski 1 tydzień, 5 dni temu.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #4324
  Piotr Bagrowski
  Piotr Bagrowski
  Uczestnik

  Dobry wieczór

  mam problem ze zrobieniem zlecenia produkcyjnego. Nie wiem, w którym momencie popełniłem błąd tworząc indeks mojego produktu ale teraz przy tworzeniu zlecenia produkcyjnego wyskakuje mi taki błąd:
  <h3>Scheduling parameters are not defined for production orders.</h3>
  Natomiast okienka “scheduled” w zleceniu produkcyjnym są nieaktywne więc nie mam gdzie wpisać tych parametrów (dat) Próbowałem zmienić parametry w zakładce work schedulling dla mojego produktu. Niestety nic to nie dało. Problem może znajdować się jeszcze w zdefiniowaniu parametru order type. Jednak i ten parametr ustawiałem na różne wartości i nic to nie dało. Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc. W przeciwnym razie będę zmuszony tworzyć indeks mojego produktu od początku, a bardzo bym tego nie chciał 🙂 Pomyślałem sobie, że innym dobrym rozwiązaniem mogłoby być skopiowanie zakładek MRP i work schedulling z produktu, dla którego zlecenia produkcyjne “chodzą” do mojego produktu. Niestety nie da się już tego zrobić przez transakcję MM01. Może istnieje jakaś inna transakcja, która umożliwia kopiowanie wglądów między materiałami?

  Dziękuję i życzę dobrej nocy

  Piotr B.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.